Duben 2012

Randoms 0,1

30. dubna 2012 v 16:07 | Barsha |  Randoms
Ahoj lidičky! :) Tak jsem připravila první várku randoms. K některým fotkám jsme přidala citáty, které mě oslovili :) Jsou v uvozovkách ;)


"Až se mne jednou zeptáš, co je pro mne důležitější, jestli TY nebo můj život, odpovím... můj život, protože můj život jsi TY♥."


Good night! ;)

29. dubna 2012 v 20:08 | Barsh |  Editioral
Hezký (na)večer přeju! Každou chvíli začíná Hlas, už se těším na výkony. Hlavně na Ivanku Bagovou, ta má prej zpívat od Petry Janů "Už nejsem volná", je to písničkaa, která je její srdeční záležitostí, a potom s jakou ctí dala Whitney Houston - I will always love you :) Zítra asi napíšu článek o sobě, aby jste věděli jaká je vlastně adminka ;)

moje svačinka, kterou jsem si dala dneska odpoledna :)))

Make a fresh a make-ups reticule

29. dubna 2012 v 18:49 | Barsh |  Beauty
Hi darlings! Nevěděla jsem, o čem mám dát první článek. Jelikož jsem trošku líná na uklízení svých šminek a podobných "sarapatiček", jak říká můj milovaný tatínek, rozhodla jsem se napsat postup úklidu zkrášlovacích VIP taštiček (jak tomu můžeme říkat). Jsou to naše pravé ruce. Najdeme v nich skoro vždy potřebnou věc v nečekané chvíli ;D


Čím začít? Co třeba právě vysypat všechen obsah taštičky... :) Jen pozor na trocha vysypaného pudru nebo stínů, aby jste si neušpinily např. postel ;) - stalo se mi :D Taštičku uvnitř celou vyčistěte hadříčkem, popřípadě i vymejte.
Dále by jsme se měli vrhnout na štětec. Ten by se měl jednou z čas umýt v teplé vodě, jelikož se v něm usazují bakterie a nečistoty. A musím říct, že se pokaždý cítím hned líp, když se líčím s čistým a voňavým štětečkem :D Pudr vydrží každému jinak.
Vezměte hadřík, který jste už použili na taštičku a otřete každý kus přípravku či kosmetiky. Obzvláště u řasenek bývá celý flakonek zašpiněný ;) Pokud jste udělali, vše co jste chtěli, tak můžete taštičku začít naplňovat kosmetikou. Tip! navoňte zlehka taštičku vonným olejíčkem nebo vložte vonné mýdlo :)

Snad jste se u článku nijak nenudili... je to teprve první tématický článek, tak se nezlobte..

Barsh


Hello everyone!

29. dubna 2012 v 2:02 | Barsh |  Editioral
Hi my lovers! Zdravím všechny blogery i neblogery :) Založila jsem si po dlouhé době nový blog, a jsem tu s tím, udělat konečně blog, se kterým budu spokojena. Jelikož je venku čím dál tepleji, tak se budu snažit, být i přes tenhle "handicap" přítomna, co nejvíce. Určitě tu budu každý den, affs neboli zlatíčka budu obíhat určije každý volný čas. Kdo bude chtít patřit mezi tyto spřátelené blogy, stačí jen napsat. popřípadě se objeví nábor...
Jinak, co se týče zaměření blogu, tak je to asi jasné ;)) Opět se vrhám do fashion and beauty a novinky ze světa celebrit. Doufám, že budute také spokojení! :) ;D

Vaše Barsh ♥