Květen 2012

How lives Anna Hathaway?

1. května 2012 v 15:43 | Barsh |  Vip
Ahojky všetci ;) Mám tu pro Vás fotografie, kde můžete vidět, jak si žije slavná britská herečka Anna Hathaway! Anna bezesporu patří mezi ty klidnější osobnosti showbisnisu. Na veřejnosti neděla ostudu svému jménu a opilá se nepotácí po barech. Pro mnohé může být vzor. Jelikož se přece jen podařilo paparazzům získat špínu na její jméno, tak pro mnohé fanoušky už takovou nebyla. Dnes se snaží začít od znova a snad to vezme z té lepší strany. Pro začátek si pronajala apartmán v blízkosti Brooklynu, ten stojí 6400 dolarů měsíčně. Má dvě koupelny, dvě ložnice a krásný výhled.

Jak bydlí Anne Hathaway?

Natural cosmetics Athena's

1. května 2012 v 10:58 | Barsh |  Beauty


Ahojky zlata ;) Tak přináším článek o úžasné přírodní kosmetice :) Jedná se o italskou kosmetiku, která patří k italské špičce. Musím říct, že je úžasná. Moje teta jí dostala k narozeninám od strejdy a nemůže si ji vynachválit. Existují dvě řady: Erboristica a Mediterraneo - ta je bio s panenským olejem.


"Olivový olej je v jižních zemích nejpoužívanějším druhem oleje a samozřejmě nejcennější je olej extrapanenský. Aby se takto mohl označovat dle evropských norem, musí být splněny tyto podmínky: olej je produkt z oliv vyráběný pouze mechanickými a fyzikálními procesy a nesmí procházet žádnými jinými úpravami než mytím, dekantací, odstředěním a filtrací."