Beauty

Krásné a zdravé vlasy

5. května 2012 v 18:34 | Barsh

Buenas tardes! Dívám se na sebe do zrcadla a říkám: "Proč nemůžu mít vlasy, jako ta na titulní stránce ELLE?" Řekli jste si někdy to samé? (nezáleží na tom časopise ;) :D) Já několikrát, a i když jsem se svými vlasy celkem spokojená, není to pořád ono. Mám lehce vlnité vlasy a ty se častěji ničí. Zeptala jsem se proto kadeřnice a ta mi poradila pár rad. ;)
<<>>

1. Vlasy si nech pravidelně zastříhávat. Na jemné krácení bys neměla čekat déle než osm týdnů, roztřepené konečky tak nemají šanci ;)
2. Pro to, abys měla lesklé a dlouhé nevysušené vlasy, při mytí nanášej méně šamponu. Více se soustřeď na kořínky a jen malou vrstvu pěkny nanes na konečky. (na konečky je dobré zvlášť používat ochranou masku, když se třepí ;)
3. Vlasy ošetřte různými séry a kondicionéry. Jsou účinné, vlasům dodávají kvalitního lesku a jsou k dostání ve všech drogériích.
4. Ny vlhké vlasy bys neměla používat kartáč, ale hřeben. Rozčesívej pomalu od kořínků ke konečkům.
5. Nesušte fénem vlasy hned úplně mokré. Nejdříve je důkladně prosušte např. ručníkem.

Snad vám, to trochu pomůže :)

Natural cosmetics Athena's

1. května 2012 v 10:58 | Barsh


Ahojky zlata ;) Tak přináším článek o úžasné přírodní kosmetice :) Jedná se o italskou kosmetiku, která patří k italské špičce. Musím říct, že je úžasná. Moje teta jí dostala k narozeninám od strejdy a nemůže si ji vynachválit. Existují dvě řady: Erboristica a Mediterraneo - ta je bio s panenským olejem.


"Olivový olej je v jižních zemích nejpoužívanějším druhem oleje a samozřejmě nejcennější je olej extrapanenský. Aby se takto mohl označovat dle evropských norem, musí být splněny tyto podmínky: olej je produkt z oliv vyráběný pouze mechanickými a fyzikálními procesy a nesmí procházet žádnými jinými úpravami než mytím, dekantací, odstředěním a filtrací."

Make a fresh a make-ups reticule

29. dubna 2012 v 18:49 | Barsh
Hi darlings! Nevěděla jsem, o čem mám dát první článek. Jelikož jsem trošku líná na uklízení svých šminek a podobných "sarapatiček", jak říká můj milovaný tatínek, rozhodla jsem se napsat postup úklidu zkrášlovacích VIP taštiček (jak tomu můžeme říkat). Jsou to naše pravé ruce. Najdeme v nich skoro vždy potřebnou věc v nečekané chvíli ;D


Čím začít? Co třeba právě vysypat všechen obsah taštičky... :) Jen pozor na trocha vysypaného pudru nebo stínů, aby jste si neušpinily např. postel ;) - stalo se mi :D Taštičku uvnitř celou vyčistěte hadříčkem, popřípadě i vymejte.
Dále by jsme se měli vrhnout na štětec. Ten by se měl jednou z čas umýt v teplé vodě, jelikož se v něm usazují bakterie a nečistoty. A musím říct, že se pokaždý cítím hned líp, když se líčím s čistým a voňavým štětečkem :D Pudr vydrží každému jinak.
Vezměte hadřík, který jste už použili na taštičku a otřete každý kus přípravku či kosmetiky. Obzvláště u řasenek bývá celý flakonek zašpiněný ;) Pokud jste udělali, vše co jste chtěli, tak můžete taštičku začít naplňovat kosmetikou. Tip! navoňte zlehka taštičku vonným olejíčkem nebo vložte vonné mýdlo :)

Snad jste se u článku nijak nenudili... je to teprve první tématický článek, tak se nezlobte..

Barsh
 
 

Reklama