Editioral

Comeback, darlings...

22. ledna 2013 v 17:38 | Barsh
Nevím jak mám začít, ale třeba takhle. ;D


To, že jsem tady nebyla a nestarala se o blog - přiznávám. Nevím ani proč tomu tak bylo, ale vymlouvat se na čas nechci, i když určitě hrál velikou roli. Prostě jsem potřebovala na nějakou dobu vypnout a trávit čas s přáteli a nechávat si volno v hlavě na školu... (Myslíte si, že to pomohlo? :D)
Ale tahle pauza mi přišla dostačující a znovu to tu dávám do provozu. Začala jsem lehce pozměňovat rubriky a myšlenky se mi v halvě jen rojí.
Chci jen poděkovat těm, kteří na mě nezanevřeli a znovu sem zavítají. I samozřejmě těm, kteří tuto stránku teprve objeví.

New blog!

12. května 2012 v 17:39 | Barsh
Ano, založila jsem si nový blog ;) tento si ponechám a budu sem stále chodit... Jen mi nepřišlo správný zde zveřejňovat svou tvorbu, a tak jsme si udělala ještě s jednou super holčinou blog, kde budou povíkdy o ONE DIRECTION, TWILIGHT, HARRY POTTER atd... Snad mě budete podporovat i na druhém blogu :)
můžete se stát i spoluadminy ;) nemusíte být aktivní... stačí i jeden článek (povídka) měsíčně... :D

FAN-POVIDKY

Chocolate!

12. května 2012 v 13:49 | Barsh
Pěkný den přeji! :) Taky tak milujete čokoládu, jako já? Napadlo mě vám udělaat chutě :D

Tumblr_lrb51fthpc1qj6hhzo1_500_large

PROJECT - POMOC UTVOŘIT FF STRÁNKU NA BLOG.CZ ;)

9. května 2012 v 19:39 | Barsh

Vítám všechny zájemce! Mám nápad... :D Vytvořila bych společný blog, kde by každý, kdo by měl zájem, věděl jaké je heslo...
Blog by byl FanFiction se zaměřením na Harryho Pottera, One Direction, Twilight a jiné... chtěla jsem udělat klasické web stránky, ty jsou ale drahé a špatně se s nimi pracuje. Blog je v tomto ohledu praktičtější ;)
Potřebuji jen vědět, kdo by měl se psaním zájem. Budou min. 3 hlavní hlavní admini... Kdo se hlásí? :D

PS: příběhy budou vaší tvorbou, povoleno je překládat z anglických originílů FF ;)

Návštěvnost 0,1

8. května 2012 v 19:29 | Barsh

Hodně jste mě překvapily, že bude takový rozjezd na blogu, to jsem nečekala. :)

Návštěvnost za minulý týden (30.4. 2012 - 6.5. 2012) je:

Pondělí: 174
Úterý: 96
Středa: 108
Čtvrtek: 83
Pátek: 89
Sobota: 149
Neděle: 228

Celkem: 927

Děkuju vám moc, jste úžasný. Je to první týden tohoto blogu!

Z hokeje...

7. května 2012 v 18:59 | Barsh
Musela jsem to sem dát :D

Wnna be AFFS?

7. května 2012 v 17:49 | Barsh

Ahojky :) Chtěla bych nejpve poděkovat gpx-site! Děkuju ti za krásný nový lay :)

Dále k tomuto článku. Rozhodla jsem se udělat nábor AFFS, zapsat se můžou i mí současný sbéčka. Zápis bude trvat přibližně týden ;)

01. Nick
02. Blog

Pokud budete chtít, ještě něco dodat, tak napište i bod 03.

LMFAO... tomorrow!

3. května 2012 v 19:32 | Barsh
Ahojky! :) Zítra máme se školou průvod na Majáles. Téma, které vyhrálo, vymyslela naše třída. ;) Navrhli jsme fenomén LMFAO a bezkonkurenčně vyhrálo. Strašně se těšim, bude to pařba :D A co vy a Majáles? Co máte na zítra v plánu? :)


Máte rádi LMFAO?

Good night! ;)

29. dubna 2012 v 20:08 | Barsh
Hezký (na)večer přeju! Každou chvíli začíná Hlas, už se těším na výkony. Hlavně na Ivanku Bagovou, ta má prej zpívat od Petry Janů "Už nejsem volná", je to písničkaa, která je její srdeční záležitostí, a potom s jakou ctí dala Whitney Houston - I will always love you :) Zítra asi napíšu článek o sobě, aby jste věděli jaká je vlastně adminka ;)

moje svačinka, kterou jsem si dala dneska odpoledna :)))

Hello everyone!

29. dubna 2012 v 2:02 | Barsh
Hi my lovers! Zdravím všechny blogery i neblogery :) Založila jsem si po dlouhé době nový blog, a jsem tu s tím, udělat konečně blog, se kterým budu spokojena. Jelikož je venku čím dál tepleji, tak se budu snažit, být i přes tenhle "handicap" přítomna, co nejvíce. Určitě tu budu každý den, affs neboli zlatíčka budu obíhat určije každý volný čas. Kdo bude chtít patřit mezi tyto spřátelené blogy, stačí jen napsat. popřípadě se objeví nábor...
Jinak, co se týče zaměření blogu, tak je to asi jasné ;)) Opět se vrhám do fashion and beauty a novinky ze světa celebrit. Doufám, že budute také spokojení! :) ;D

Vaše Barsh ♥
 
 

Reklama