Vip

Rihanna hospitalized!

10. května 2012 v 15:49 | Barsh
Ahojky všichni! Ano, je to tak. Rihanna musel být hospitalizována v nemocnici, pro to, že to přáheněla s divokým životem na různých večírcích a párty!

Celeb twit pics!

9. května 2012 v 14:19 | Barsh
Přeju hezké poledne a někomu i dobrou chuť ;) :D Mám tady jedny z posledních fotek, které přidaly celebrity na twitter ;)

Nicky Hilton:
Nicky Hilton a Emma Roberts

Tom Cruise Shirtless!

7. května 2012 v 15:29 | Barsh

Další zpráva ze světa showbiznisu! Tom Cruise ve svých čtyřiceti devíti letech odhodil třičko a potetovaný se objeví na kinových plátnech! A věřte, že on si to dovolit může, zde mám důkaz.. ;)

Zayn Malik dancing!

6. května 2012 v 20:09 | Barsh
Tohle video obletělo celý svět. Musím ho sem dát taky. :D Zayn MAlik ♥ nahrál video, kde tancuje... a je to pecka..
Posuďte samy =D

Glee cover of 1D

6. května 2012 v 13:20 | Barsh
Ahojky! Ano je to tak. Když jsem ti zjistila byla jsem tak šťastná, že se to stalo :) Klukům to strašně přeju, nikdy by mě nenapadlo, že to takhle daleko dotáhnou. Teda napadlo, ale bála jsem se, že se to prostě nestane...
Tady je video performance z Glee na song What Makes You Beautiful!

1D!

5. května 2012 v 21:59 | Barsh
Hezký hokejový večer! :D Prostě jsem musela... 1D poslouchám už rok a půl!
Strašně dlouhá doba. Byla jsme u toho, když vznikali... když Simon řekl: "Ty Harry a ty Louisi... vy také budete One Direction!" nikdy na to nezapomenu :) Nikdo je u nás neznal, neměla jsem si s nikým o nich popovídat.. a teď? Jsou fenoménem :)

Tumblr_m3ab1wpixm1qbzx2co1_500_large

Tumblr_lrkoppqxpj1qjwf6bo2_500_large

Vanessa Hudgens se svým přítelem :)

4. května 2012 v 19:21 | Barsh
Ahojky! :) omlouvám se, že jsem tu až teď, ale byla jsem na Majálese. Mám tady článek s fotkami, na kterých je zachycena Van se svým přítelem Austinem Butlerem v Santa Monice. Myslíte si, že se k sobě hodí víc než se Zacem? :)
Rozhodně má něco do sebe...

Kim's photos of Twitter

3. května 2012 v 16:31 | Barsh
Kim Kardashian přidala na Twitter svoje další fotky. Jsou skvělé ;)


<>

John Meyer napsal píseň o Jennifer Aniston

2. května 2012 v 16:43 | Barsh
Ahojky :) Na stránce posh24 jsem narazila na článek o tom, že John Meyer napsal píseň o Jennifer Aniston! Píseň je o jeho dávné lásce. Chodili spolu v letech 2008-2009. Jejich rozchod byl tajný, média našla jistou spojitost s Taylor Swift. Teď je John zpátky s jeho novým songem "Shadows Days" a je to prý o vztahu s Jennifer.
Píseň má na youtube velký úspěch ;)


Co na ní říkáte?

Jessica Simpson porodila!

2. května 2012 v 14:18 | Barsh

Ahojky všichni :) Mám pro vás zprávu, kterou už někteří z vás víte, možná ne. Jednatřicetiletá zpěvačka porodila zdravou holčičku. Malá Maxwell má něco málo přes čtyři kila a 55 sentimetrů! V bříšku své maminky strávila o týden dýl, než se myslelo. "Erick a já jsme nadšení, že vám můžeme oznámit narození naší dcerky Maxwell Drew Johnson. Jsme vděčný za všechnu lásku, podporu a modlitby. Tohle pro nás byl největší zážitek," napsala na internetu Jessica.
Taky gratulujeme k přírustku ;) Barsh

Tumblr_ll5bpdahpr1qdd6yqo1_500_large

více fotografií v celém článku
 
 

Reklama